ההרשמה לפר"ח לשנת הפעילות הבאה (תשפ"א) תיפתח ב- 1.9.20.

ההרשמה מתבצעת כאן באתר פר"ח ועל בסיס מקומות פנויים לכן כדאי להזדרז

ולהירשם עם פתיחת ההרשמה. 

ההרשמה תיסגר בסביבות חודש דצמבר.

מהרו להירשם, ההרשמה על בסיס מקום פנוי. 

נרשמים לפר"ח באמצעות מערכת ההרשמה כאן באתר פר"ח. מערכת ההרשמה תוביל אתכם בכל השלבים, החל מבחירת הפרויקט וכלה בהזנת הפרטים האישיים. בתום ההרשמה תקבלו אישור על סיום ההרשמה בהצלחה, כמו כן ישלח אימייל עם אישור הרשמה לכתובת המייל שלכם. יש לשמור את מספר פר"ח שמקבלים בתום הליך ההרשמה. מספר זה ישמש אתכם במהלך שנת הפעילות כולה כססמה למערכות פר"ח השונות.

לאחר סיום ההרשמה יש להכנס ללוח המודעות של הרכז ולהתעדכן בתאריכי הראיונות. כניסה ללוח המודעות של הרכז נעשית דרך האתר >> אזור אישי (מצד שמאל בסגול) יש להקליד שם משתמש (מספר תעודת זהות) וססמה (מספר פר"ח). בלוח המודעות תוכלו למצוא את פרטי הרכז, שם, אימייל וטלפון ליצירת קשר. הרכזים מפרסמים ידיעות ועדכונים בלוח המודעות וכדאי להתעדכן בהם באופן שוטף. בלוח המודעות תמצאו גם את יומן הפגישות של הרכז, בו יתפרסמו תאריכים לראיונות קבלה לפרויקט (ובמהשך השנה - לשיבוץ לשיחה חודשית עם רכז). יש לבחור חודש פעילות >> תאריך שלצידו עיגול אדום - תפוס. תאריך שלצידו עיגול ירוק - פנוי לשיבוץ.

ההרשמה נפתחה ב1.9.

בשלב זה ניתן להירשם ולמלא פרטים אישיים אך בשל תקלה לא ניתן להשתבץ לפרויקט/ביה"ס.

התקלה בטיפול. לאחר שתתוקן תישלח הודעה למייל שהזנתם בפרטים האישיים

שניתן להשתבץ לפרויקט המבוקש. 

אנו מתנצלים על חוסר הנוחות

תודה על הסבלנות 

במידה ונתקלתם בבעיה אחרת בהרשמה נשמח לסייע לכם.

אנא צרו איתנו קשר בטלפון או באמצעות המייל (הפרטים נמצאים באתר ב"צור קשר")

לחצו כאן ליצירת קשר 

פר"ח מיועד לסטודנטים לקראת לימודי תואר, הלומדים באוניברסיטאות והמכללות האקדמיות, ובמכללות ובסמינרים להכשרת מורים (שבאישור משרד החינוך) ובבתי הספר להנדסאים שבאישור מה"ט (לפירוט באתר מה"ט). *לרשימת מוסדות לימוד מהם זכאים סטודנטים להירשם לפר"ח לחץ כאן .

החונכות בפר"ח נעשית תמורה מלגה, שעומדת השנה על גובה של 5,200 ש"ח. בנוסף, במסלולי לימוד מסויימים זכאים חונכי פר"ח לנקודות זכות תורת פעילותם החברתית. מלבד המלגה, מקבלים החונכים שלנו הזדמנות להשפיע על החברה הישראלית, ללמוד, להכיר, לחוות חוויות, לתרום ולהיתרם!

לאחר סיום ההרשמה תתבקשו להכנס לאתר פר"ח בחודש ספטמבר (לאחר ראש השנה) ולהשתבץ לראיון אצל רכז הפרויקט. תחילת החונכות בפר"ח בד"כ מתחילה במהלך חודש אוקטובר.

פר"ח פועל כמעט בכל יישוב בארץ ובכל המגזרים. במערכת ההרשמה שלנו יש להזין את שם הישוב בו תרצו לפעול בשדה "ישוב פעילות", מערכת ההרשמה תציג בפניכם את כל הפרויקטים הקיימים באיזור ישוב זה. לא מצאתם פרויקטים בחיפוש במערכת ההרשמה? כנראה שאין פרויקטים פעילים בישוב זה או בסביבתו, נסו להזין לשדה "ישוב פעילות" שם של ישוב אחר הקרוב אליכם.

טרם היכנסך למערכת ההרשמה אנו ממליצים לקרוא אודות מיגוון החונכויות האישיות והפרויקטים הקבוצתיים הקיימים בפר"ח. במערכת ההרשמה תוכל/י לבחור את סוג הפעילות המועדפת עליך והקרובה ביותר לאזור מגורייך מתוך מגוון הפעילויות והפרוייקטים.

לא בכל ישוב מתקיימת פעילות פר"ח. אם לא מצאתם פרויקטים בישוב בו אתם גרים, נסו להזין בשדה "ישוב פעילות" במערכת ההרשמה ישובים הקרובים לאזור מגורכם. תוכלו גם לפנות למינהלת פר"ח האיזורית האחראית על הישוב בו תרצו לפעול, ולהתייעץ בעניין פרויקטים באיזור.

כן, הינך זכאי.  תכנית פר"ח נכללת ברשימה מצומצמת של תוכניות שקיבלו אישור להעניק תגמול לסטודנטים בנוסף לקבלת תגמול דרך מימדים ללימודים. אז קדימה, הירשמו לפר"ח!

כן, הינך זכאי. לידיעתך: תשלום המלגה מועבר ישירות לחשבון הבנק של החונך ולא מועבר למוסד הלימודים.