"את הקשר שלנו, אי אפשר להסביר במילים... כשהוא מסתכל עלי הוא רואה עוגן וזה היה המפתח להצלחה שלו"

 

הקשר שנוצר בין ה' לתומר קשר שנרקם בתהליך מזה שנתיים. בשנה הראשונה לחונכות, היה קשה לה' להיפתח אל תומר ולסמוך עליו שהוא שם בשבילו. בשנתם השניה ביחד, נוצר קשר של הערכה הדדית ואמון. החונכות הייתה משמעותית, שהם קיבלו אישור חריג להמשיך ביחד לשנה נוספת. תומר היה שם בשביל ה' בכל שלב, בכל צעד, ליווה באהבה, הצמיח והעצים.

ממשפחת החניך נמסר שתומר נמצא עם ההורים בקשר קבוע. משתף, מעדכן ומתלבט מסייע בחשיבה משותפת בתחומים נרחבים, ושותף משמעותי בתהליך התעצבותו של ה'. ציינו שהם והחניך זכו בתומר והם מודים לו על כך. משפחת החניך מקווים שמה שהם ציינו בפנינו הצליחו להעביר ולו במעט את עשייתו הנרחבת, המבורכת, היצירתית והמשמעותית.

ממחנכת הכיתה נמסר שתומר מהווה דוגמה לאדם שמציב לעצמו אתגרים ומצליח לעמוד בהם בעבודה קשה, עקביות והתמדה. עבודתו כחונך שנתיים של מביאה לידי ביטוי את ההמשכיות, האחריות וההבנה שבניית קשר קורית בתהליך ארוך ומתמשך. תומר מהווה עבור ה' דמות משמעותית אשר מעשירה את עולמו בנקודות מבט נוספות על החיים בתחום הרגשי, החברתי האישי והלימודי.

תומר הגיע בלי ניסיון ועם לב ענק, הצליח לראות את ה' מעבר ללקות. תומר סייע ה' לראות את עצמו כאדם חזק יותר, וגרם גם לסביבתו לראות אותו כך.