"החניכה יודעת שדלתי פתוחה בפניה בכל עת שתחפוץ, הקשר שלנו הוא קשר לכל החיים"

 

הקשר של ליאת ור' מדהים, ואפשר ללמוד המון מיכולת ההכלה של ליאת. ר' בעצמה מתארת את המפגשים עם ליאת כחווייתיים, מעשירים, והיא מצפה להם כל שבוע. עם חלוף הזמן הקשר בניהן התעצם, ולאט לאט ר' נפתחה לליאת, דוגמא לכך שלר' היה יום כישרונות צעירים והיה לה חשוב שליאת תראה את התוצר שלה מהריקוד אותו היא חיברה ותתגאה בה.

ר' וליאת נפגשו ועשו יחד פעילויות מגוונות, דוגמא לכך שליאת אשר רצתה להעשיר את עולמה של ר' לקחה אותה לפסטיבל ספרים, בו עלות כל ספר עד 10 שקלים, וכל ההכנסות הולכות לתרומה לבעלי חיים. פעילות זו הייתה תרומה רבה עבור ר', מלבד הספרים החדשים אותם קיבלה ליאת הצליחה לפרוץ את החומות אותן הציבה ר' ולהגיע לעולם הרגשי שלה. בנוסף, ביחד הן הלכו לגן החיות, קראו את ההסברים על החיות ולמדו על חיות שונות אותן ר' לא הכירה. ביקרו יחד במוזיאונים שונים, ביניהם מוזיאון האדם והטבע, ואף נכנסו למוזיאון שבתוך גן החיות. יתר על כן, ליאת שמה לה למטרה להעלות את המודעות של ר' לחשיבות המחזור וסביבה ירוקה, ולכן לאורך השנה הן עשו מגוון יצירות מחומרים ממוחזרים בין היתר קישוט צנצנות.

יועצת בית הספר ציינה שליאת הגיעה באופן קבוע, שימשה עבור ר' כעוגן של יציבות, והיוותה עבורה דמות משמעותית איתה חוותה חוויות רבות לאורך השנה. ר' צברה ביטחון, משמשת כיום כמנהיגה חיובית בכיתתה, חברותית ומסייעת לאחרים. אין ספק כי לליאת היה חלק משמעותי בתהליך שר' עברה השנה, ועל כך אנו מודים לה ומעריכים אותה.

לליאת אורך רוח ושלווה שהשרתה על הילדה נחת. עולמה הפנימי של ר' היה רועש מאוד וליאת עם הגישה החינוכית והעדינה שלה הצליחה להרגיע אותה. ליאת כל כך מסורה ואין ראויה ממנה לתואר חונכת מצטיינת ארצית.