"מנקודת מבטי לא יכולתי לבקש חניכה אחרת, החיבור שלנו מדהים, מעצים ומחזק את שתינו בצורה הדדית"

 

רוני מהווה עמוד תווך בחייה של ר', רוני השקיעה המון מחשבה במציאת פעילויות אשר יהיו מותאמות לצרכיה ושיתרגלו הבעת רגשות ושיתוף העולם הפנימי. לאט לאט, בעזרת הפעילויות ר' נפתחה לרוני.

בתחילת השנה ר' אופיינה כילדה סגורה וביישנית, אך לאורך החונכות רוני ור' עבדו יחד וכיום ניתן לצפות בשינוי שחל בה. מילדה סגורה וביישנית היא הפכה לילדה פתוחה המביעה את עצמה, משתפת פעולה ויוצרת קשרים.

רוני השתמשה לאורך החונכות בפעילויות מגוונות ויצירתיות על מנת לפתח קשר ושיח רגשי. היא יצרה עם ר' יצירות הקשורות לאובייקטים חיוביים שר' אוהבת כמו עוגיות וחדי קרן. בנוסף, הן יצאו יחד לטיולים, צפו יחד בסרטים ושיחקו בשלל משחקים ייחודיים.

מאם החניכה נמסר שבמהלך השנה שימשה רוני כאחות גדולה וחברה טובה עבור ר', דאגה לפעילויות מהנות בהתאם לתחביבים של ר', סייעה בשיעורים ודאגה ששעות החונכות יהיו תמיד זמן מהנה. "רוני תמיד מגיעה עם חיוך גדול, ומכניסה אלינו הביתה הרבה אור". ניכר תמיד שהכל נעשה על ידה מכל הלב ועל כן היא מודה לה מאוד.

מצד אחד, רוני ענווה, צנועה וחיננית. מצד שני, יש בה כוחות וחוזקות שלא נגמרים. רוני הייתה קרן האור לחניכה שלה ומשפחתה בתקופה מורכבת.